26 вересня

  26 вересня

  Тема: Піст має велику силу

  Завдання

  До уроку забийте не до кінця два цвяхи в якийсь широкий дерев'яний брусок, а молоток сховайте десь у кімнаті. Підніміть в руці цей брусок і попросіть когось з присутніх спробувати встромити ці цвяхи глибше в нього. Зазначте, що зробити це важко, а потім попросіть когось забити ці цвяхи молотком. Спитайте: “В чому різниця?” Поясніть, що молоток додає силу, більшу, ніж мають наші руки.Небесний Батько дав нам особливий “інструмент” на той випадок, коли нам в житті потрібна більша божественна сила. Що це за особливий “інструмент”? (Піст). 

  Поясніть, що Спаситель навчав Своїх учнів, як користуватися цією особливою силою, і ми також можемо користуватися нею.

  Прочитайте Мосія 27:8–37; 28:1–8; Алма 17:1–3. Обговоріть, чому піст був таким важливим для навернення й духовного зростання Алми молодшого та чотирьох синів Мосії. Ви також можете розповісти історію зі свого життя, яка б свідчила про силу посту. Прочитайте Учення і Завіти 88:76. Допоможіть своїй сім'ї засвоїти, що піст розпочинається й закінчується щирою молитвою і присвячується конкретній потребі. 

  Це цікаво: Що їв Ісус Христос? Поясніть, що Ісус і Його учні їли переважно рослинну їжу, наприклад: сочевицю, хлібні злаки, фрукти, овочі, фініки, горіхи і рибу. Вони могли пригоститися сараною і цвіркунами.

  Пригощення: Фруктовий салат

  Поріжте кубиками 1 яблуко, 
  1 грушу, ½ солодкої дині та 
  1 банан. Змішайте з виноградом 
  і полуничним йогуртом.