23 травня

  23 травня

  Тема: Уникайте богохульства

  Завдання

  1. Прочитайте Ефесянам 4:29. Поясніть, що богохульство-це вживання імен Бога без поваги або вживання образливих чи непристойних слів. Богохульство відділяє нас від Небесного Батька, а чиста, шаноблива мова наближує нас до Нього.

  2. Розкажіть таку історію: “[Президента Спенсера В. Кімбола] прооперували під загальним наркозом, а потім на каталці повезли назад в його палату. Незважаючи на дію знеболювальних ліків, він відчув, що його підвезли до ліфта, і почув, як санітар, якого щось розізлило, богохульно назвав Господнє ім'я. У напівсвідомості він заблагав ледь чутним голосом: “Будь ласка, не кажіть цього. Я люблю Його більш за все на цьому світі. Будь ласка”. Запала абсолютна тиша. Тоді санітар тихо відповів: “Я не повинен був цього казати. Мені шкода” (Edward L. Kimball and Andrew E. Kimball Jr., 'Spencer W. Kimball' [1977], 264).

  3. Закличте свою сім'ю завжди вживати гарну, правильну мову й уникати ситуацій, в яких вони можуть піддатися і висловитися богохульно. Якщо ми любимо Небесного Батька і Ісуса так, як Їх любив Президент Кімбол, то у нас ніколи не виникне спокуси нешанобливо вживати імена Божества.

  4. Вийдіть на подвір'я і недовго пограйте у хованки. Насолодіться часом, проводячи його разом сім'єю, та чудовою погодою.

  Пригощення: Листовий пиріг

  2 склянки борошна
  2 склянки цукру
  1 склянка маргарину
  ¼ склянки какао
  1 склянка води
  ½ склянки сироватки
  1 чайна ложка соди
  2 яйця
  1 чайна ложка ванільного цукру

  Усе змішайте. Випікайте 20 
  хвилин в попередньо розігрітій 
  духовці при температурі 175°C . 
  Подайте зі сметаною, збитою 
  з цукром і ванільним цукром.