Пропустити головне навігаційне меню

Служіння людям

Гімн: “Чи зробив я сьогодні добро?” (Гімни, № 132)

Служіння людям

До початку уроку підготуйте два чи три інструменти або зображення таких інструментів як молоток, пилка, граблі, лопата і викрутка. Покажіть підготовані вами інструменти або їх зображення. Поясніть: усі ми можемо бути інструментами в руках Бога, якщо будемо служити людям. Запитайте:

  • Що змушує ці інструменти працювати?

Поясніть, що яким би не було призначення цих інструментів, вони можуть виконувати свою функцію лише в руках людини. Попросіть когось прочитати наступну цитату старійшини Меріона Д. Хенкса. Поясніть, що він говорить про ті інструменти, з якими має працювати Небесний Батько:

“Господь сказав, говорячи про Своїх слуг: “І їхня рука буде Моєю рукою” [УЗ 35:14]. Чи замислювалися ви про це? Як на мене, це одне з найсвященніших, найважливіших і найособистіших завдань, про які я можу прочитати у священних Писаннях чи в інших місцях. Господь сказав, що оця моя рука — це Його рука. Цей розум, цей язик, ці руки, ці ноги, цей гаманець — це єдині інструменти, якими Він може працювати, наскільки я розумію. … Для вас — ваша рука, ваші ресурси, ваш розум, ваш язик, ваша енергія — це єдині інструменти, якими може працювати Господь” (Service, Brigham Young University Speeches of the Year [Provo, 15 Oct. 1958], p. 3.)

Запитайте:

  • Які думки викликають у вас ці слова стосовно служіння людям?

Зобов’яжіть кожну людину шукати протягом наступного тижня можливості служити іншим.

“Аукціон служіння”

Попросіть членів вашої сім’ї скласти список видів служіння, яке вони готові надати іншим членам своєї сім’ї. Наприклад: “Я допоможу тобі виконати домашнє завдання з математики”; “Я випрасую твій одяг для церкви”, “Я приготую тобі сніданок перед школою” тощо.

На сімейному вечорі нехай кожен дасть відповіді на запитання, щоб заробити бали. Наприклад, ви можете нарахувати бали кожному, хто виконав домашнє завдання, хто вивчав того дня Писання, усім, хто носить щось синє, і т. д. Коли кожна людина підсумує свої бали, проведіть аукціон послуг, в якому вони куплятимуть якусь послугу за свої бали.

Дайте кожному кінцевий термін, до якого вони мають виконати служіння одне одному.


Пригощення:

Помийте миску винограду. З допомогою зубочисток побудуйте з виноградин різні конструкції. Заохочуйте членів сім’ї працювати разом над дизайном і виготовленням різних структур. Потім їжте їх і насолоджуйтеся.

Пригощення