Пропустити головне навігаційне меню

Служіння людям

Пісня: “Коли всім помагаєм” (Збірник дитячих пісень, с. 108)

Служіння людям

Вам знадобиться важкий предмет, наприклад, праска, і по два метри нитки для кожного члена сім’ї (якщо сім’я невелика, наміряйте ниток для близьких родичів, навіть якщо їх з вами немає).

Поясніть, що одна людина відповідатиме за те, щоб пересунути праску з одного краю помешкання до іншого, прив’язавши до нього нитку і піднявши нею цей предмет. Нехай одна людина прив’яже свою нитку до праски і підніме. Що станеться? (Нитка перерветься).

Потім дайте завдання кожному прив’язати свої нитки до праски. Дайте кілька ниток людині, в якої нитка розірвалася. (Якщо сім’я невелика, прив’яжуть до праски нитки близьких родичів). Тепер усі разом підніміть праску і перенесіть її.

Запитайте:

  • Якщо над завданням працює багато людей, нам легше його виконати. Чому?

Попросіть членів вашої сім’ї згадати, коли ви разом працювали над сімейним проектом і це було легше та веселіше завдяки тому, що допомагали всі. Попросіть членів своєї сім’ї назвати, у які способи ми можемо служити іншим членам сім’ї.

Запитайте:

  • Що ви відчуваєте, коли допомагаєте іншим?
  • Що ви відчуваєте, коли інші допомагають вам?
  • Як ви служите Богу, якщо служите людям? (Див. Мосія 2:17).

Зобов’яжіть кожну людину пошукати способи служіння іншим цього тижня.


Пригощення:

Помийте миску винограду. З допомогою зубочисток побудуйте з виноградин різні конструкції. Заохочуйте членів сім’ї працювати разом над дизайном і виготовленням різних структур. Потім їжте їх і насолоджуйтеся.

Пригощення