Всі статті: Грудня

5 грудня

Ісус Христос з великим співчуттям ставився до стражденних. Хоча в Його добу багато людей не звертали уваги на хворих, Ісус їх шукав.

6 грудня

Ісус Христос почав опановувати Писання ще дитиною. Досліджуючи Слово Боже, ми також можемо знайти натхнення, втіху і силу.

3 грудня

Ісус допоміг іншим бачити. Так само можете чинити і ви.

4 грудня

Подібно до Ісуса, ми можемо поклонятися Богові, щоб отримати зміцнення і скерування для вирішення повсякденних проблем.

2 грудня

Ісус Христос є Царем над царями, але ще дитиною Він любив і поважав Своїх земних батьків — Марію та Йосипа. Знаходячи способи вшанування батьків, ми можемо навчатися у них так само, як це робив Ісус.

25 способів ОСВІТИТИ цей СВІТ, святкуючи Різдво!

Відсвяткуйте Різдво по-новому! Протягом наступних 25 днів будуть публікуватися ідеї для служіння людям, які нас оточують. Діліться вашими враженнями і досвідом, використовуючи хештег #ОСВІТИТИцейСВІТ

1 грудня

На жодні плечі не лягав такий тягар, як на плечі Ісуса Христа. Ісус здатен полегшувати наші тягарі, тому що На жодні плечі не лягав такий тягар, як на плечі Ісуса Христа. Ісус здатен полегшувати наші тягарі, тому що Він відчув біль всіх цих скорбот. Коли ми ділимося своєю силою з людьми, обтяженими життєвими труднощами, можна полегшити навіть найважчий тягар.